Účtovníctvo, dane, mzdy

O nás

 

Naša spoločnosť vznikla na základe dlhoročných skúseností v oblasti účtovníctva, miezd a personalistiky, pod vedením Ing. Adely Pavlíkovej /daňový poradca - číslo licencie 1197/2019, asistent audítora – číslo licencie 3127, certifikovaný účtovník – číslo licencie 3009/.

Poskytujeme komplexné služby od účtovníckeho a daňového poradenstva cez spracovanie účtovnej, mzdovej a personálnej agendy, daňové poradenstvo vrátane prípravy daňových priznaní až po zabezpečenie štatutárneho auditu. Outsourcing je ideálnym riešením znižovania nákladov s využitím služieb externého dodávateľa. V modernom podnikateľskom svete sa stal veľmi obľúbeným a efektívnym riešením.

Princíp účtovného outsourcingu Vám zabezpečí značné šetrenie nákladov a plne nahradí interné finančné oddelenie. Správne účtovné informácie sú cenným zdrojom pre manažérov spoločnosti každej veľkosti, taktiež im pomáhajú správne sa rozhodnúť. Služby ponúkané tímom kvalifikovaných účtovníkov môžu byť užitočnejšie ako interné oddelenie a to hlavne kvôli nezaujatému pohľadu na finančný stav spoločnosti. Preto sa nemusíte obávať problému v dôsledku zlého postupu pri vedení účtovníctva a výkazníctva.

Vedenie účtovníctva našou spoločnosťou je plne v súlade so zákonom o účtovníctve Slovenskej republiky (431/2002 Z. z.) a v súlade s Európskymi účtovnými normami.

Spoločnosť AP EKO, s.r.o. má uzatvorenú poistnú zmluvu o poistení zodpovednosti za škodu spôsobenú pri výkone činnosti daňových poradcov - členov Slovenskej komory daňových poradcov a certifikovaných účtovníkov, členov Slovenskej komory certifikovaných účtovníkov.

Kontakt

AP EKO, s.r.o.

apeko@ap-eko.sk

Office: Kapitulská 20B, Trnava
917 01 Trnava

0907331190

Vyhľadávanie

© 2012 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode